About Us

Within 4 floors above the roofs of Prague, everyone will find what he is looking for. This was our aim from the very beginning - an oasis of entertainment and relaxation, directly in the centre of the Golden City. Decide for yourself how we are doing.

Now just a few words about our club: a sauna with a comfortable relaxation room, a steam bath, Roman style, and a variety of other relaxation facilities with massage. Seven air-conditioned rooms on the 5th floor, mirror lined or gloomy, with music and video.

Or the 6 rooms on the 4th floor with different styles, where you could feel yourself in the knight's room as a knight, in the Roman as an emperor, in the oriental as a patriarch, in the 19th century room as a nobleman, in the cosmic room as an astronaut or visit Igloo a land of ice and snow ...

Cool down in our club restaurant or in the show cocktail bar with an icy cocktail or a glass of sparkling wine or champagne - because the K5 nights are long and hot - as hot as our girls who will convince you that the customer is still the king.

K5 Relax - an incomparable place for your relaxation.

RestaurantCocktail barSalonSauna

Hotel Ametyst Our Hotel Partner
Copyright © K5relax 2014, tvorba www stránek People For Net a.s.

K5 news

25.08.2014 • Zdravím všechny kamarády z vyhlášenýho klubíku, Léto nám pěkně uteklo a v „Káčku“ tento týden pořádaj poslední prázdninovou párty. Jako vždycky poslední čtvrtek v měsíci, tj. ve čtvrtek 28/8 po 21 hodině. Už se moc těším. Téma bude Western, divokej západ. Místní kočky jako indiánky a kaubojky. To bude něco! To si zase přídu na svý. Doufám, že si ňákou ulovim. Budu se muset naučit házet lasem. ( s místním čipem zacházet umím ) Už jsem mluvil se šerifem, prej sou pozvaný všichni koubojové i nováčci. Doufám, že se všichni potkáme na divokym západě ve čtvrtek v „Káčku“ Pepa Casanova

tel.: +420 224 250 505
tel.: +420 224 250 606
fax: +420 224 251 616
www.k5relax.com
info@k5relax.com

facebook K5relax

CSEN

Obsah jen pro dospělé!

Vstupujete na stránky jejichž obsah je určen pouze pro dospělé. Vstupem na tyto stránky potvrzujete, že jste již dosáhl věku dospělosti, že na tyto stránky vstupujete dobrovolně a že souhlaíte se zobrazením sexuálně orientovaného obsahu. Tento obsah dále nepředáte, ani k němu neumožníte přístup jiným nezletilým osobám.

Potvrzuji, že mi již bylo 18 let

Vstoupit Odejít

Adults only!

Please be advised that this website contains content suitable only for adults. By entering this website you confirm you are at least 18 years of age, you are voluntarily choosing to access this site and you agree with viewing of sexually explicit content. You confirm you will not redistribute any material from this site and will not allow any minor access to this site or any content found herein.

I affirm I am currently at least 18 years of age

Enter Leave