News

25.08. 2014

WESTERN VIP PARTY

Dear friends,
The summer is coming to the end, and in fact we would like to inform you of the party that we are preparing for you this month .
As usual, will take place the last Thursday of this month 28/082014 beginning as usual at 21.00
This time we chose as theme the ‘‘wild west‘‘.
You will therefore find our club decorated as a saloon where our girls and our staff will be dressed as cowboys and Indians in the western classical tradition.
In the meantime, we wish you a happy start of the week ,hoping to see you here at K5 soon.

18.08. 2014

18.08. 2014

Rent your club

Dear friends ,
For this week we would like to promote some new ideas as to rent a club for your parties and events.
We gonna provide everything: Catering, Drinks ,Girls ,Bartenders.
There are not many places which offer you the opportunity to realise your plans, ideas
and dreams in such a stylish environment. We have the right place for you, splashing in the pool or order a cool drinks in the sauna.
Everything is available and at your disposal
Upon your request we are able to organize themes party.
Write us an email, speak with our managers and get further infos about our and yours possibilities.

11.08. 2014

News

Hello my "accomplices",
We have a new week and we cooled off a bit, which is of course an advantage for fun, which I prefer ... This week I plan to come several times !!! At K5 I'll have a bottle of Absolut ¥ 0.7 for the 1750 and get a Coke free. Yeah, and it can come finish my second day. I heard that a few days back super thirty Zuzana. I remember her a few years ago. It's not only nice girl to chat, but even good for a nice time in the private room. I can not wait ... Your faithful reporter Joe Casanova

>><<
< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | >

Hotel Ametyst Our Hotel Partner
Copyright © K5relax 2014, tvorba www stránek People For Net a.s.

K5 news

17.09.2014 • Vážení přátelé, Rádi bychom Vás informovali o naší další VIP párty, která se koná 25.9.2014 Tato párty byla po dva roky velice úspěšná , tak jsme se rozhodli ji opět zopakovat . Pro ty , kteří neví co znamená OCTOBERFEST ,tak je to jeden z největších pivních festivalů, který se koná v době od konce září do začátku října v bavorském Mnichově. Po celý večer budeme nabízet točené pivo a známou bavorskou klobásu . Dekorace klubu a oblečení slečen , bude samozřejmě v bavorském stylu . V průběhu večera Vás naše slečny budou bavit svým sexy vystoupením . Budeme se těšit na krásný bavorský večer s vámi 

tel.: +420 224 250 505
tel.: +420 224 250 606
fax: +420 224 251 616
www.k5relax.com
info@k5relax.com

facebook K5relax

CSEN

Obsah jen pro dospělé!

Vstupujete na stránky jejichž obsah je určen pouze pro dospělé. Vstupem na tyto stránky potvrzujete, že jste již dosáhl věku dospělosti, že na tyto stránky vstupujete dobrovolně a že souhlaíte se zobrazením sexuálně orientovaného obsahu. Tento obsah dále nepředáte, ani k němu neumožníte přístup jiným nezletilým osobám.

Potvrzuji, že mi již bylo 18 let

Vstoupit Odejít

Adults only!

Please be advised that this website contains content suitable only for adults. By entering this website you confirm you are at least 18 years of age, you are voluntarily choosing to access this site and you agree with viewing of sexually explicit content. You confirm you will not redistribute any material from this site and will not allow any minor access to this site or any content found herein.

I affirm I am currently at least 18 years of age

Enter Leave