News

06.10. 2014

Novinky

Vážení hosté,
Začíná nám nový týden a my bychom Vás rádi informovali o „přírůstcích“ v našem kolektivu a také o velmi příjemných návratech.
Po delší pauze se k nám vrátila velice příjemná, milá a drobná dívka Molly. Atraktivní česká brunetka má pouze 21 let, měří 168 cm a váží 53 kg.
Po letních prázdninách se také vrátila u některých velmi oblíbená Thea. 19-ti letá studentka, velmi inteligentní a sofistikovaná. Thea měří 173 cm a váží 58 kg.
Dále k nám opět také začala docházet další velmi příjemná a vzdělaná studentka Annie. 18-ti letá brunetka měří 155 cm a váží 55 kg. Má krásná plná prsa velikosti D.
Poslední velký návrat je malinko ženštější a má krásné nohy. 27-ti letá brunetka Apolenka a její krásná prsa velikosti D se na Vás opět těší v klubu K5. Mimochodem vypadá stejně jako herečka Kirstie Alley známá z filmu „Kdopak to mluví“.
Nová velice atraktivní dívka s tělem modelky je Anna. Tmavovláska má 23 let,měří 174 cm, 50 kg.
Doufáme, že nás brzy poctíte návštěvou, Váš K5 tým
Dear guests, friends,
New week starts therefore we would like to inform you about one very attractive brand new girl and some goods returns…
After a long break, came back to us very pleasant, sweet and petite girl Molly. Czech brunette is only 21 years old, 168 cm tall and weighs 53 kg.
After the summer break also came back very popular blondy Thea. 19-year-old student, very intelligent and sophisticated. Thea is 173 cm tall and weighs 58 kg.
In addition to us again returned another very pleasant and educated student Annie. 18-year-old brunette measuring 155 cm and weighs 55 kg. She has a lovely tits size D.
The last big return is a little more feminine and has beautiful legs. 27-year-old brunette Apolenka and her beautiful breasts size D are happy to see you again enjoying The K5 Relax club.. By the way, looks like actress Kirstie Alley known from the movie "Look Who's Talking".
New very attractive girl with the body of a model is Anna. Brunette has 23 years, measured 174 cm, 50 kg.
We hope that soon we will honor the visit, The K5 Relax team

29.09. 2014

news

So gentlemens, you must will be agree that on Thursday, the VIP party for the Oktoberfest was so fantastic ... ..beer on tap, pretzels and Bavarian sausages ... ..and the show was incredible. ... .sado-maso by Kristena and Linda, it was really a new fantastic experience ... and I meat a beautiful blonde Niky, 23, she was like a girlfriend ... ..we look forward to the next VIP party "Halloween" will be 30.10. Will be evening full of surprises ,like as last year ..not be pressed for, book your place in time ...
Your Casanova

23.09. 2014

News

Hello it´s me again from the Golden City, and the best club K5 Relax, Giacomo Casanova.
So I sacrificed myself again for you and tried the new girls
Immediately upon arrival I was intrigued by Miss Anna. Tall, slim brunette with a nice face and nice character.
As a further one, my way crossed a beautiful little blondie Renata and her smile.
Such a special experience with Julia. Thiis expirience must be tried ! She knows her body well, and knows how to please a man.
On the stage Jess got me with her performance. Burning candle wax dripping down her body, amazing.
Shannon, a wild cat who will be happy tempting though it does not seem at first glance.
Goodbye for now and see you on September 25, on the monthly VIP party ( Oktoberfest ).
Your Giacomo Cassanova

17.09. 2014

OKtoberfest

Vážení přátelé,
Rádi bychom Vás informovali o naší další VIP párty, která se koná 25.9.2014
Tato párty byla po dva roky velice úspěšná , tak jsme se rozhodli ji opět zopakovat .
Pro ty , kteří neví co znamená OCTOBERFEST ,tak je to jeden z největších pivních festivalů, který se koná v době od konce září do začátku října v bavorském Mnichově.
Po celý večer budeme nabízet točené pivo a známou bavorskou klobásu .
Dekorace klubu a oblečení slečen , bude samozřejmě v bavorském stylu .
V průběhu večera Vás naše slečny budou bavit svým sexy vystoupením .
Budeme se těšit na krásný bavorský večer s vámi 

>><<
< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | >

Hotel Ametyst Our Hotel Partner
Copyright © K5relax 2014, tvorba www stránek People For Net a.s.

K5 news

08.12.2014 • We would like to inform and invite you to the party of a year 2014, which will take place in 3 weeks. Al Capone, John Dillinger, Babyface Nelson, Bonnie and Clyde are the typical representative of our evening for New Year's Eve. The theme of the evening will be "Mafia" and "Gangster". You will enjoy a lot of fun and entertainment. Let us surprise you, wear a "Borsalino" hat and get yourself in the style of the '30s. Anyone who comes dressed as gangstar, will receive a free bottle of champagne, which certainly will be very welcome. You can book a place by e-mail, phone or directly to our club. Remember also that during this evening we will not gonna raise the prices. We look forward, your team K5.

tel.: +420 224 250 505
tel.: +420 224 250 606
fax: +420 224 251 616
www.k5relax.com
info@k5relax.com

facebook K5relax

CSEN

Obsah jen pro dospělé!

Vstupujete na stránky jejichž obsah je určen pouze pro dospělé. Vstupem na tyto stránky potvrzujete, že jste již dosáhl věku dospělosti, že na tyto stránky vstupujete dobrovolně a že souhlaíte se zobrazením sexuálně orientovaného obsahu. Tento obsah dále nepředáte, ani k němu neumožníte přístup jiným nezletilým osobám.

Potvrzuji, že mi již bylo 18 let

Vstoupit Odejít

Adults only!

Please be advised that this website contains content suitable only for adults. By entering this website you confirm you are at least 18 years of age, you are voluntarily choosing to access this site and you agree with viewing of sexually explicit content. You confirm you will not redistribute any material from this site and will not allow any minor access to this site or any content found herein.

I affirm I am currently at least 18 years of age

Enter Leave