News

Dear guests, friends,

This week we would like to inform you about 4 new, very interesting ladies. We hope that, especially you so called “exotic lovers” apreciate diversity of those young companions.

Thalia is a very unique especialy because of her nationality. She is the very first Spanish girl in the whole history of our club since April 1998. Thalia is 23 years old, has a perfect body like a model ( 175 cm tall and weighs 56 kg ). Very attractive and vivacious brunette. The only one handicap is her English, speaks only basic..

Another new Romanian girl with a beautiful sexy back is Laly, lively, talkty, little sassy pleasantly nutty young girl. Speaks perfect English, is 22 years old, 168 cm tall and weighs 55 kg.

Last week we also promised to our fans of exotic new Brazilian-surprise. Rozemary is cheerful, always smiling black woman ( peel fungus ). She is 31 years old, speaks also only little bit English.

For lovers of “bigger” girls we have also brand new very natural Diana with a nice face. Comes originaly from Bosnia but lived with us for a long time, thus speaks perfect English and Czech. Diana is 21 years. She is intelligent, friendly and relaxed.

We are looking forward to see you all as soon you can...


Hotel Ametyst Our Hotel Partner
Copyright © K5relax 2014, tvorba www stránek People For Net a.s.

K5 news

17.09.2014 • Vážení přátelé, Rádi bychom Vás informovali o naší další VIP párty, která se koná 25.9.2014 Tato párty byla po dva roky velice úspěšná , tak jsme se rozhodli ji opět zopakovat . Pro ty , kteří neví co znamená OCTOBERFEST ,tak je to jeden z největších pivních festivalů, který se koná v době od konce září do začátku října v bavorském Mnichově. Po celý večer budeme nabízet točené pivo a známou bavorskou klobásu . Dekorace klubu a oblečení slečen , bude samozřejmě v bavorském stylu . V průběhu večera Vás naše slečny budou bavit svým sexy vystoupením . Budeme se těšit na krásný bavorský večer s vámi 

tel.: +420 224 250 505
tel.: +420 224 250 606
fax: +420 224 251 616
www.k5relax.com
info@k5relax.com

facebook K5relax

CSEN

Obsah jen pro dospělé!

Vstupujete na stránky jejichž obsah je určen pouze pro dospělé. Vstupem na tyto stránky potvrzujete, že jste již dosáhl věku dospělosti, že na tyto stránky vstupujete dobrovolně a že souhlaíte se zobrazením sexuálně orientovaného obsahu. Tento obsah dále nepředáte, ani k němu neumožníte přístup jiným nezletilým osobám.

Potvrzuji, že mi již bylo 18 let

Vstoupit Odejít

Adults only!

Please be advised that this website contains content suitable only for adults. By entering this website you confirm you are at least 18 years of age, you are voluntarily choosing to access this site and you agree with viewing of sexually explicit content. You confirm you will not redistribute any material from this site and will not allow any minor access to this site or any content found herein.

I affirm I am currently at least 18 years of age

Enter Leave