News

Dear guests, friends,

It is the begining of a new week and for us is a great pleasure to inform you about two good news. Yesterday returned the well-known Bulgarian girl Iliana. We think that is not important to introduce her . She worked with us two years ago and was very popular. Many of our regular guests are still missing her. She is always lively, relaxed and accessible.

Another positive information is very attractive Brazilian girl Morena. She is perfect, hot and sexy. Morena is 24 years old, heights 174 cm and weighs 55 kg. Probably one of the most attractive girls who worked with us ever. By the way, is also very pleasant, relaxed and open-mind ...

We look forward to see you all...
With kind regards The K5 team


Hotel Ametyst Our Hotel Partner
Copyright © K5relax 2014, tvorba www stránek People For Net a.s.

K5 news

17.09.2014 • Vážení přátelé, Rádi bychom Vás informovali o naší další VIP párty, která se koná 25.9.2014 Tato párty byla po dva roky velice úspěšná , tak jsme se rozhodli ji opět zopakovat . Pro ty , kteří neví co znamená OCTOBERFEST ,tak je to jeden z největších pivních festivalů, který se koná v době od konce září do začátku října v bavorském Mnichově. Po celý večer budeme nabízet točené pivo a známou bavorskou klobásu . Dekorace klubu a oblečení slečen , bude samozřejmě v bavorském stylu . V průběhu večera Vás naše slečny budou bavit svým sexy vystoupením . Budeme se těšit na krásný bavorský večer s vámi 

tel.: +420 224 250 505
tel.: +420 224 250 606
fax: +420 224 251 616
www.k5relax.com
info@k5relax.com

facebook K5relax

CSEN

Obsah jen pro dospělé!

Vstupujete na stránky jejichž obsah je určen pouze pro dospělé. Vstupem na tyto stránky potvrzujete, že jste již dosáhl věku dospělosti, že na tyto stránky vstupujete dobrovolně a že souhlaíte se zobrazením sexuálně orientovaného obsahu. Tento obsah dále nepředáte, ani k němu neumožníte přístup jiným nezletilým osobám.

Potvrzuji, že mi již bylo 18 let

Vstoupit Odejít

Adults only!

Please be advised that this website contains content suitable only for adults. By entering this website you confirm you are at least 18 years of age, you are voluntarily choosing to access this site and you agree with viewing of sexually explicit content. You confirm you will not redistribute any material from this site and will not allow any minor access to this site or any content found herein.

I affirm I am currently at least 18 years of age

Enter Leave